Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cowgirl Grass D.S. & Durga για γυναίκες

Cowgirl Grass D.S. & Durga για γυναίκες

τουμπερόζα

Cowgirl Grass από D.S. & Durga είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cowgirl Grass κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, τουμπερόζα, φασκόμηλο και τριαντάφυλλο.

βετιβέρ τουμπερόζα φασκόμηλο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cowgirl Grass by D.S. & Durga.

Cowgirl Grass Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Cowgirl Grass fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Cowgirl Grass, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cowgirl Grass by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cowgirl Grass by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Elizabeth Arden Blue Grass Celine Celine Sensual Summer Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Azzaro Blue Charm Gap So Pink Creed Irisia Revlon Jontue Annick Goutal Des Lys O Boticario Carpe Diem American Beauty Beloved Moments Mansfield Piazzetta di Portofino