Σχεδιαστές » D E » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

East Mid East D.S. & Durga για γυναίκες

East Mid East D.S. & Durga για γυναίκες

ταμπάκο

East Mid East από D.S. & Durga είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει σαφράν, Κάρδαμο, Μανταριν ορανζ και τριαντάφυλλο.

σαφράν Κάρδαμο Μανταριν ορανζ τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about East Mid East by D.S. & Durga.

East Mid East Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga East Mid East fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga East Mid East, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει East Mid East by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για East Mid East by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Annayake Tsukimi Fendi Life Essence Burberry London for Men Iceberg Light Fluid Iceberg Man Eau D`Italie Baume du Doge Frapin 1270 Coty Dark Vanilla DSH Perfumes Mahjoun DSH Perfumes Sienna Jovan Satisfaction for Men Nickel Calamity Ginger Tiens HO