Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Five Step Waltz D.S. & Durga για γυναίκες

Five Step Waltz D.S. & Durga για γυναίκες

Five Step Waltz από D.S. & Durga είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Five Step Waltz κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, γιασεμί, Κεχριμπάρι, Βανιλια και τριαντάφυλλο.

Λεβάντα γιασεμί Κεχριμπάρι Βανιλια τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Five Step Waltz by D.S. & Durga.

Five Step Waltz Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Five Step Waltz fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Five Step Waltz, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Five Step Waltz by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Five Step Waltz by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Collection Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Leonard Fashion Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Parlux The Phantom of the Opera Masaki Matsushima mat; le rouge Essentially Me White Blooms Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Parfums 06130 Feuille de Reglisse Coleen Rooney Butterflies