Σχεδιαστές » D E » Κιτρο « Ομάδες

Grapefruit D.S. & Durga για γυναίκες

Grapefruit D.S. & Durga για γυναίκες

ξινό

Grapefruit από D.S. & Durga είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Grapefruit κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει γκρειπ φρουτ, Νότες Ανθών και Νότες φρούτων.

γκρειπ φρουτ Νότες Ανθών Νότες φρούτων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Grapefruit by D.S. & Durga.

Grapefruit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Grapefruit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Grapefruit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Grapefruit by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Grapefruit by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Mona di Orio Lux Jardin de France Citron vert Hermes Eau d`Orange Verte Creed Bois de Cedrat Parfums Berdoues Citrus Hesperida JoAnne Bassett Sparkling Citrus Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Floris Pink Grapefruit Sprezzatura 768 Аrs Amandi Roger Vivier Le Neroli Ortigia Sicilia Sicilian Lime The Organic Pharmacy Organic Glam Citron