Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Isle Ryder D.S. & Durga για γυναίκες και άνδρες

Isle Ryder D.S. & Durga για γυναίκες και άνδρες

Isle Ryder από D.S. & Durga είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Isle Ryder κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι ξύλο λεύκας, έλατο και αγριολούλουδα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ερυθρελάτη και δασοφύλλωμα; οι νότες της βάσης είναι βούρλο και μέλι.

ξύλο λεύκας έλατο αγριολούλουδα

γιασεμί ερυθρελάτη δασοφύλλωμα

βούρλο μέλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Isle Ryder by D.S. & Durga.

Isle Ryder Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Isle Ryder fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Isle Ryder, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Isle Ryder by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Isle Ryder by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Ralph Lauren Polo Explorer Avon Signature Baldessarini Del Mar Caribbean Marina Marinof Un Matin d`Ete Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Sean John Unforgivable Black Cattier Eau Champetre O Boticario Portinari Smell Bent Felix Navidad Davidoff Adventure Eau Fraiche Michael Storer Kadota