Σχεδιαστές » D E » Κιτρο « Ομάδες

Italian Citrus D.S. & Durga για άνδρες

Italian Citrus D.S. & Durga για άνδρες

Italian Citrus από D.S. & Durga είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. Italian Citrus κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει Νεράντζι, Εσπεριδοειδή, Μανταριν ορανζ, Αμάλφι λεμόνι, Αμπρετη (Μολόχα), Μόσχος, Σανγκουίνι και νότες πρασίνου.

Νεράντζι Εσπεριδοειδή Μανταριν ορανζ Αμάλφι λεμόνι Αμπρετη  (Μολόχα) Μόσχος Σανγκουίνι νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Italian Citrus by D.S. & Durga.

Italian Citrus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Italian Citrus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Italian Citrus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Italian Citrus by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Italian Citrus by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Oscar de la Renta Oscar Citrus Comme des Garcons Energy C Grapefruit Accord Parfait Citron & Mandarine Mona di Orio Lux Philosophy Lemon Royall Fragrances Royall Lyme Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne O Boticario Acqua Fresca Atkinsons Gold Medal Penhaligon`s Extract of Limes The Organic Pharmacy Organic Glam Citron