Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lady Greystock D.S. & Durga για γυναίκες

Lady Greystock D.S. & Durga για γυναίκες

Lady Greystock από D.S. & Durga είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lady Greystock κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, ρίζωμα ίρις και Βιολέτα.

Κεχριμπάρι ρίζωμα ίρις Βιολέτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lady Greystock by D.S. & Durga.

Lady Greystock Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Lady Greystock fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Lady Greystock, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lady Greystock by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lady Greystock by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Liz Claiborne Bora Bora Exotic Prada No2 Oeillet Prada No4 Fleurs d'Oranger Prada No5 Narciso Prada No6 Tubereuse L`Erbolario Tuberosa Fragonard Maman Cherie Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Ebba Los Angeles Miss Danielle Melvita Floral Water Cornflower