Σχεδιαστές » D E » Συπρε « Ομάδες

M'Head Reds D.S. & Durga για άνδρες

M'Head Reds D.S. & Durga για άνδρες

απαλό πικάντικο

M'Head Reds από D.S. & Durga είναι ένα Συπρε άρωμα για άνδρες. Το άρωμα περιέχει άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Περγαμόντο, Γλυκάνισο, δρυς βρύα και ξύλο γκουαϊακ.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Περγαμόντο Γλυκάνισο δρυς βρύα ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about M'Head Reds by D.S. & Durga.

M'Head Reds Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga M'Head Reds fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga M'Head Reds, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει M'Head Reds by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για M'Head Reds by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Jean Couturier Coriandre Serge Lutens Muscs Koublai Khan Scents of Time Pyxis Animale Animale Boadicea the Victorious Reviving Lancome Trophee Bronnley James Bronnley Brooksfield Brooksfield Men Anucci Anucci Men Avon True Force Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Le Labo Poudre D’Orient