Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

My Indian Childhood D.S. & Durga για γυναίκες

My Indian Childhood D.S. & Durga για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
ταμπάκο

My Indian Childhood από D.S. & Durga είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. My Indian Childhood κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει Oσμανθός, πάνδανους, πατσουλί, γάλβανο, ταμπάκο και Σαμπάκα.

Oσμανθός πάνδανους πατσουλί γάλβανο ταμπάκο Σαμπάκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about My Indian Childhood by D.S. & Durga.

My Indian Childhood Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga My Indian Childhood fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga My Indian Childhood, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει My Indian Childhood by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για My Indian Childhood by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Masaki Matsushima Mat Chocolat Miss Sixty Miss Sixty Slava Zaitsev Maroussia Nicole Farhi Femme Christian Lacroix C`est La Vie Franck Olivier Passion Extreme Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse Fiorucci Amore 14 Red Rasasi Busaina Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Jean Paul Gaultier Classique X Extrait