Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Osmanthus D.S. & Durga για άνδρες

Osmanthus D.S. & Durga για άνδρες

Osmanthus από D.S. & Durga είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Osmanthus κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Λεβάντα, Oσμανθός και δεντρολίβανο.

Εσπεριδοειδή άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Λεβάντα Oσμανθός δεντρολίβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Osmanthus by D.S. & Durga.

Osmanthus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Osmanthus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Osmanthus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Osmanthus by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Osmanthus by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Elizabeth Arden Green Tea Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Barbie Barbie Sirena Penhaligon`s Blenheim Bouquet Aveda Chakra 5 Creativity Guerlain Eau de Cologne du 68 Manuel Canovas L`ile Bleue Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Max Deville Camera for Men Demeter Fragrance Fiery Curry JoAnne Bassett Versailles Fragonard Cologne Grand Luxe