Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Petitgrain Sur Fleur D.S. & Durga για γυναίκες

Petitgrain Sur Fleur D.S. & Durga για γυναίκες

τουμπερόζα

Petitgrain Sur Fleur από D.S. & Durga είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Petitgrain Sur Fleur κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, νότες ξύλων, Λεβάντα, τουμπερόζα και Πετιτ γκρέιν.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νότες ξύλων Λεβάντα τουμπερόζα Πετιτ γκρέιν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Petitgrain Sur Fleur by D.S. & Durga.

Petitgrain Sur Fleur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Petitgrain Sur Fleur by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Petitgrain Sur Fleur by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Stella Rose Absolute Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Ted Lapidus Lovely Fantasme Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Serge Lutens Nuit de Cellophane Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Loewe Gala de Dia S. Cute Sweet Amour Red Apple Caron Acaciosa JoAnne Bassett Camille Ulric de Varens Chic Issime Yves Rocher Vie Privée