Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pomelo Blossom D.S. & Durga για γυναίκες

Pomelo Blossom D.S. & Durga για γυναίκες

Pomelo Blossom από D.S. & Durga είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pomelo Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, γιασεμί και γκρειπ φρουτ.

Μόσχος γιασεμί γκρειπ φρουτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pomelo Blossom by D.S. & Durga.

Pomelo Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Pomelo Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Pomelo Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pomelo Blossom by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pomelo Blossom by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Creed Spring Flower Anna Sui Flight Of Fancy Avon Celebre Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Baratti Want a summer cocktail? Oilily Muse Escada Ocean Lounge Borghese Il Bacio Parfums Berdoues 1902 Violette Infusion Organique Indochine Next Just Pink Masaki Matsushima Fluo