Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Poppy Rouge D.S. & Durga για γυναίκες

Poppy Rouge D.S. & Durga για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Poppy Rouge από D.S. & Durga είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Poppy Rouge κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, νάρκισσος, Βιολέτα, νερόλι και λευκός μόσχος.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νάρκισσος Βιολέτα νερόλι λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Poppy Rouge by D.S. & Durga.

Poppy Rouge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Poppy Rouge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Poppy Rouge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Poppy Rouge by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Poppy Rouge by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Hot Couture L`Occitane en Provence Eau de Miel Estée Lauder Beautiful Precious Drops Montale Sunset Flowers Prince Matchabelli Wind Song Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Mary Kay Simply Cotton Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Barneys New York Route du The A Perfume Organic White Magik Antonia`s Flowers Floret M. Micallef Ananda