Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο « Ομάδες

Resin D.S. & Durga για άνδρες

Resin D.S. & Durga για άνδρες

καπνιστό

Resin από D.S. & Durga είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Resin κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει βάλσαμο κοπαχου και μύρο.

βάλσαμο κοπαχου μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Resin by D.S. & Durga.

Resin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Resin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Resin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Resin by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Resin by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Bvlgari Omnia Avon Surrender Yves Rocher Neonatura Cocoon Nautilus Nautilus Black Marlin Revlon Ciara Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Ulric de Varens Lily Prune Sublime Vanilla Demeter Fragrance Beeswax Sonoma Scent Studio Ambre Noir Molinard Ambre Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Norma Kamali Incense