Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Rosa Americana D.S. & Durga για γυναίκες

Rosa Americana D.S. & Durga για γυναίκες

bitter

Rosa Americana από D.S. & Durga είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Αρτεμισία και τριαντάφυλλο.

Αρτεμισία τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rosa Americana by D.S. & Durga.

Rosa Americana Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Rosa Americana fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Rosa Americana, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rosa Americana by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rosa Americana by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Liz Claiborne Realities Original Aqaba Aqaba Spring Valentino Very Valentino Tous Violet Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Max Factor Le Jardin Floris Lily of the Valley Nicolas Danila European Gardens Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Cale Fragranze d’Autore Ozio Tauer Perfumes Carillon pour un ange Jeanne Arthes Boum Muscat