Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Shake Shake Senora D.S. & Durga για γυναίκες

Shake Shake Senora D.S. & Durga για γυναίκες

καρύδα

Shake Shake Senora από D.S. & Durga είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Shake Shake Senora κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Βανιλια, λάιμ, ηλιοτρόπιο, Καρύδα, ορχιδέα και κατιφές.

Κεχριμπάρι Βανιλια λάιμ ηλιοτρόπιο Καρύδα ορχιδέα κατιφές

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shake Shake Senora by D.S. & Durga.

Shake Shake Senora Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Shake Shake Senora fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Shake Shake Senora, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shake Shake Senora by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shake Shake Senora by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fragonard Capucine Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Aubusson Perlissima d`Aubusson Charles of the Ritz Charles of the Ritz Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Opus Oils Divine: Isis Tom Ford Champaca Absolute Nicole Miller Nicole Miller Essentially Me Souk Adidas Adidas Sensual Instinct Fifi Chachnil Fifi Chachnil Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil