Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Siberian Snow D.S. & Durga για γυναίκες

Siberian Snow D.S. & Durga για γυναίκες

Siberian Snow D.S. & Durga για γυναίκες Εικόνες

Siberian Snow από D.S. & Durga είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει νότες πρασίνου, Νότες Ανθών, νότες ξύλων, γιασεμί, μέντα, Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, πουδρένιες νότες και θυμίαμα.

νότες πρασίνου Νότες Ανθών νότες ξύλων γιασεμί μέντα Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο πουδρένιες νότες θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Siberian Snow by D.S. & Durga.

Siberian Snow Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Siberian Snow fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Siberian Snow, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Siberian Snow by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Siberian Snow by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Issey Miyake Eau de Parfum With Holiday Decor Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Monyette Paris Coquette Tropique Floris Night Scented Jasmine MDCI Parfums Un Coeur en Mai Egofacto Prends Garde a Toi Les Nez The Unicorn Spell CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise