Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Silent Grove D.S. & Durga για γυναίκες

Silent Grove D.S. & Durga για γυναίκες

Silent Grove από D.S. & Durga είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Silent Grove κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει Κέδρος της Βιρτζίνιας, τσάι, άνθη λάιμ (φιλύρας), νότες ξύλων, Λωτός και γρασίδι.

Κέδρος της Βιρτζίνιας τσάι άνθη λάιμ (φιλύρας) νότες  ξύλων Λωτός γρασίδι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Silent Grove by D.S. & Durga.

Silent Grove Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Silent Grove fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Silent Grove, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Silent Grove by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Silent Grove by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Too Much? Elizabeth Arden Arden Beauty Isabella Rossellini Manifesto Versace Versus Time For Relax Valentino Valentino Bond No 9 Andy Warhol Union Square Gai Mattiolo Be Sparkling Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Diptyque Jardin Clos JoAnne Bassett Petit Trianon Bronnley Orchid Dana Zig Zag