Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Smoked Amber D.S. & Durga για γυναίκες

Smoked Amber D.S. & Durga για γυναίκες

καπνιστό

Smoked Amber από D.S. & Durga είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει οποπονάξ, θυμίαμα, ρετσίνη και Σημύδα.

οποπονάξ θυμίαμα ρετσίνη Σημύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Smoked Amber by D.S. & Durga.

Smoked Amber Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Smoked Amber fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Smoked Amber, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Smoked Amber by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Smoked Amber by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession for Men Creed Original Santal Hanae Mori HM Keiko Mecheri Patchoulissime Krizia Moods by Krizia Uomo La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Dana Toujours Moi Sonoma Scent Studio Fireside Thierry Mugler A*Men Pure Malt Avon Outspoken by Fergie Chantecaille Kalimantan Le Labo Another 13