Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Staghorn Sumac D.S. & Durga για γυναίκες και άνδρες

Staghorn Sumac D.S. & Durga για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο
Staghorn Sumac D.S. & Durga για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Staghorn Sumac D.S. & Durga για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Staghorn Sumac από D.S. & Durga είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Staghorn Sumac κυκλοφόρησε το έτος 2011. Staghorn Sumac έχει δημιουργηθεί από David Seth Moltz, Kavi Moltz και Rayda Vega. Η νότα κορυφής είναι γρασίδι; η μεσαία νότα είναι κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Σουμάκ.

γρασίδι

κρίνος

Μόσχος Σουμάκ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Staghorn Sumac by D.S. & Durga.

Staghorn Sumac Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Staghorn Sumac fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Staghorn Sumac, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Staghorn Sumac by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Staghorn Sumac by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Stella Cadente Miss Me Bond No 9 Central Park Byredo Green Gres Pastel de Cabotine Jardin de France Muguet Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring Demeter Fragrance Always Happy Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 D.S. & Durga Cowgirl Grass Skeem Lilac Dandelion Nautica Nautica Woman