Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

The Orchid Drinkers D.S. & Durga για γυναίκες

The Orchid Drinkers D.S. & Durga για γυναίκες

The Orchid Drinkers από D.S. & Durga είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. The Orchid Drinkers κυκλοφόρησε το έτος 2011. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Περγαμόντο, τσάι και ορχιδέα.

σανδαλόξυλο Περγαμόντο τσάι ορχιδέα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Orchid Drinkers by D.S. & Durga.

The Orchid Drinkers Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga The Orchid Drinkers fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga The Orchid Drinkers, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Orchid Drinkers by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Orchid Drinkers by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Marc Jacobs Marc Jacobs Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Lili Bermuda Coral O Boticario Carpe Diem Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 Orlane Autour du Muguet Nautica Nautica Woman Bliss Bliss