Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

American Beauty (Rose No. 1) DSH Perfumes για γυναίκες

American Beauty (Rose No. 1) DSH Perfumes για γυναίκες

American Beauty (Rose No. 1) DSH Perfumes για γυναίκες Εικόνες

American Beauty (Rose No. 1) από DSH Perfumes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, κασσία, τριαντάφυλλο, ρίζωμα ίρις, λάβδανο Γαλλίας, πατσουλί, σανδαλόξυλο, γεράνι ρόδου, Παλμαρόζα, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, τριαντάφυλλο Αιγύπτου, βάλσαμο από το Περού και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

Περγαμόντο κασσία τριαντάφυλλο ρίζωμα ίρις λάβδανο Γαλλίας πατσουλί σανδαλόξυλο γεράνι ρόδου Παλμαρόζα τριαντάφυλλο Βουλγαρίας τριαντάφυλλο Αιγύπτου βάλσαμο από το  Περού Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about American Beauty (Rose No. 1) by DSH Perfumes.

American Beauty (Rose No. 1) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει American Beauty (Rose No. 1) by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για American Beauty (Rose No. 1) by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Chanel Gardenia Coach Coach Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose L`Erbolario Lavanda Michael Kors Island Bermuda L`Erbolario Peonie Jovan White Musk Vicky Tiel Sirene Penhaligon`s Gardenia Oriflame Lucia