Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο « Ομάδες

Bon Vivant DSH Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Bon Vivant DSH Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Bon Vivant DSH Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bon Vivant από DSH Perfumes είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, ανθη λεμονιας και Βερβένα λέμόν; οι μεσαίες νότες είναι ματζουράνα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Αμάλφι λεμόνι ανθη λεμονιας Βερβένα λέμόν

ματζουράνα γιασεμί

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bon Vivant by DSH Perfumes.

Bon Vivant Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes Bon Vivant fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes Bon Vivant, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bon Vivant by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bon Vivant by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Benetton B. United Man Van Heusen Van Heusen Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Lanvin L`Homme Sport Ocean Pacific OP Blend O Boticario North Wind Yosh U4eahh! 2.43 Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Caswell Massey English Lavander Michel Germain Tattoo