Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο « Ομάδες

Cyan DSH Perfumes για γυναίκες

Cyan DSH Perfumes για γυναίκες

Cyan DSH Perfumes για γυναίκες Εικόνες

Cyan από DSH Perfumes είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Cyan κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Το άρωμα περιέχει άνθη λάιμ (φιλύρας), Χαμομήλι, μέντα, φρούτο Γιούζου και νότες ξύλων.

άνθη λάιμ (φιλύρας) Χαμομήλι μέντα φρούτο Γιούζου νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cyan by DSH Perfumes.

Cyan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes Cyan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes Cyan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cyan by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cyan by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Michael Jordan Michael Jordan Diptyque L'Eau de L'Eau MAC MAC Creations Hue: Naked Honey DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Playboy Playboy Malibu Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Demeter Fragrance Black Russian Ralph Lauren Polo Red White & Blue Truefitt & Hill 1805 Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Yves Rocher Samarkande Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville