Σχεδιαστές » D E » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

December DSH Perfumes για γυναίκες και άνδρες

December DSH Perfumes για γυναίκες και άνδρες

December από DSH Perfumes είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. December κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρφι, τζίντζερ, καρυκεύματα, γάλβανο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, πεύκο, έλατο και ρετσίνη; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, θυμίαμα, βάλσαμο Τολού, σπόρος Τόνκα, Βανιλια, Ολίβανο και μύρο.

μοσχοκάρφι τζίντζερ καρυκεύματα γάλβανο πορτοκάλι

τριαντάφυλλο πεύκο έλατο ρετσίνη

δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας θυμίαμα βάλσαμο Τολού σπόρος Τόνκα Βανιλια Ολίβανο μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about December by DSH Perfumes.

December Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes December fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes December, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει December by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για December by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Trussardi Python Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Azzaro Oh La La Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Frapin Caravelle Epicee Ted Baker Second Skin Yves Rocher Eryo Fiorucci Pin Up I M Spicy Bijan B Exquisite for Men Swiss Arabian Khateer