Σχεδιαστές » D E » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Epices d'Hiver DSH Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Epices d'Hiver DSH Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Epices d'Hiver από DSH Perfumes είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, μοσχοκάρυδο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Βενζόη και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Αρτεμισία μοσχοκάρυδο ροζ πιπέρι

γιασεμί Βενζόη κρίνος

πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Epices d'Hiver by DSH Perfumes.

Epices d'Hiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes Epices d'Hiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes Epices d'Hiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Epices d'Hiver by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Epices d'Hiver by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Hugo Boss Boss Soul Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Aramis Havana Burberry London for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Coty Dulce Vanilla Ormonde Jayne Orris Noir Perry Ellis 360° Black for Men Tesori d`Oriente Aegyptus Bijan B Exquisite for Men LR Iris Berben D`Orsay L'Intrigante