Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Mother of the Bride DSH Perfumes για γυναίκες

Mother of the Bride DSH Perfumes για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Mother of the Bride από DSH Perfumes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι καρυκεύματα; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, τριαντάφυλλο, κρίνος και Καμέλια; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

καρυκεύματα

Γαρύφαλλο τριαντάφυλλο κρίνος Καμέλια

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mother of the Bride by DSH Perfumes.

Mother of the Bride Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes Mother of the Bride fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes Mother of the Bride, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mother of the Bride by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mother of the Bride by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Estée Lauder Beautiful Love Avon Individual Blue Christian Dior J`adore Le Jasmin Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Coty Sand & Sable Liz Claiborne Vivid Aubusson Aubusson Flore Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Annick Goutal Rose Splendide Ebba Los Angeles Miss Belle Diane von Furstenberg Tatiana