Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Pink Gardenia DSH Perfumes για γυναίκες

Pink Gardenia DSH Perfumes για γυναίκες

Pink Gardenia από DSH Perfumes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο

γαρδένια τουμπερόζα

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pink Gardenia by DSH Perfumes.

Pink Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes Pink Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes Pink Gardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pink Gardenia by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pink Gardenia by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carla Fracci Giselle Salvador Dali Daliflor Charles of the Ritz Forever Krystle Jardin de France Chevrefeuille Stella McCartney Stella Sheer 2009 L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition REN Rosa Maya Halle Berry Halle Pure Orchid Marjorie Midgarden Fragrances Summersent Crabtree & Evelyn Gardenia Le Labo Bouquet Blanc