Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Prana DSH Perfumes για γυναίκες

Prana DSH Perfumes για γυναίκες

καπνιστό

Prana από DSH Perfumes είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, Κάρδαμο, κόλιανδρος και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και Σαμπάκα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Ολίβανο, μύρο και Ουντ.

μοσχοκάρυδο Κάρδαμο κόλιανδρος Αμάλφι λεμόνι

γιασεμί τουμπερόζα τριαντάφυλλο Σαμπάκα

σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Ολίβανο μύρο Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Prana by DSH Perfumes.

Prana Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes Prana fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes Prana, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Prana by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Prana by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Carolina Herrera CH Carlos Santana Carlos Santana for Women Les Nereides Fleur Poudree de Musc Alfred Sung Encore Opus Oils Jitterbug Alyssa Ashley Fizzy Caron En Avion Red Flower Organic Perfume Ambrette Yves Rocher 8e Jour Roberta di Camerino Donna R Max Azria BCBGirls Sexy