Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose Vert DSH Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Rose Vert DSH Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Rose Vert από DSH Perfumes είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, τριαντάφυλλο Δαμασκού, τριαντάφυλλο Μαρόκου και τριαντάφυλλο Τουρκίας; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα και Αυστραλιανό Σανδαλόξυλο.

Εσπεριδοειδή

τριαντάφυλλο τριαντάφυλλο Βουλγαρίας τριαντάφυλλο Δαμασκού τριαντάφυλλο Μαρόκου τριαντάφυλλο Τουρκίας

δρυς βρύα Αυστραλιανό Σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Vert by DSH Perfumes.

Rose Vert Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes Rose Vert fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes Rose Vert, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Vert by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Vert by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Heart ID Parfums Lettre a Anna Celine Magic Esteban Classic Chypre Bijan Bijan Wicked Lancome Hypnose Senses Bruno Acampora Prima T Caron N`Aimez Que Moi Illume Happiology Sunshower La Bouquetiere Delice Infini Kesling Be Bop Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon