Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tubereuse DSH Perfumes για γυναίκες

Tubereuse DSH Perfumes για γυναίκες

τουμπερόζα

Tubereuse από DSH Perfumes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και μιμόζα; η μεσαία νότα είναι τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Μελισσοκέρι και ηλιοτρόπιο.

Εσπεριδοειδή μιμόζα

τουμπερόζα

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Μελισσοκέρι ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tubereuse by DSH Perfumes.

Tubereuse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes Tubereuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes Tubereuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tubereuse by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tubereuse by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Forever and Ever Dior Anna Sui Dolly Girl On The Beach Luciano Soprani Luciano Soprani Donna Victorio & Lucchino V & L Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Lili Bermuda Oleander Bond No 9 Harrods for Her Donna Karan Essence Jasmine DSH Perfumes Les Petites Nasomatto Nuda