Σχεδιαστές » D E » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

She Wood Crystal Creek Wood DSQUARED² για γυναίκες

She Wood Crystal Creek Wood DSQUARED² για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες
She Wood Crystal Creek Wood DSQUARED² για γυναίκες Εικόνες She Wood Crystal Creek Wood DSQUARED² για γυναίκες Εικόνες

She Wood Crystal Creek Wood από DSQUARED² είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. She Wood Crystal Creek Wood κυκλοφόρησε το έτος 2010. She Wood Crystal Creek Wood έχει δημιουργηθεί από Daphne Bugey και Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Μόσχος, γιασεμί και μπουμπουρντζελία; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας, Υδάτινες νότες και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, νότες ξύλων, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Μόσχος γιασεμί μπουμπουρντζελία

φύλλο βιολέτας Υδάτινες νότες Βιολέτα

βετιβέρ νότες ξύλων σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about She Wood Crystal Creek Wood by DSQUARED².

She Wood Crystal Creek Wood Σχόλια Αρωμάτων

dark_rose
dark_rose

συμπαθητικο, δροσερο αρωματακι, απλα δεν διαρκει πανω απο 2 ωρες.

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει She Wood Crystal Creek Wood by DSQUARED². Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για She Wood Crystal Creek Wood by DSQUARED² αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Bond No 9 Hamptons Montana Montana en Turquoise Lumene Kuulas Tous H2O Clinique Happy in Bloom 2010 Bath and Body Works Rainkissed Leaves Daisy Fuentes Dianoche Ocean Eau D`Italie Au Lac Mazzolari Marina Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Coleen Rooney Coleen X