Σχεδιαστές » D E » « Ομάδες

She Wood Velvet Forest Wood DSQUARED² για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
She Wood Velvet Forest Wood DSQUARED² για γυναίκες Εικόνες

She Wood Velvet Forest Wood από DSQUARED² είναι ένα άρωμα για γυναίκες. She Wood Velvet Forest Wood κυκλοφόρησε το έτος 2009. She Wood Velvet Forest Wood έχει δημιουργηθεί από Daphne Bugey και Alberto Morillas. Το άρωμα περιέχει φύλλο βιολέτας, Κέδρος της Βιρτζίνιας, πεύκο, νότες πρασίνου, γάλβανο, Βέτιβερ, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Νότες Ανθών και Μόσχος.

φύλλο βιολέτας Κέδρος της Βιρτζίνιας πεύκο νότες πρασίνου γάλβανο Βέτιβερ πατσουλί Κεχριμπάρι Νότες Ανθών Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about She Wood Velvet Forest Wood by DSQUARED².

She Wood Velvet Forest Wood Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει She Wood Velvet Forest Wood by DSQUARED². Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για She Wood Velvet Forest Wood by DSQUARED² αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Sonia Rykiel Rykiel Man Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement Versace Gianni Versace Couture Puma Urban Motion for Her Demeter Fragrance Rain Profumi del Forte Marconi 3 Baxter of California Bravado3 Demeter Fragrance Tropical Dots The Body Shop White Musk Sport CB I Hate Perfume Walking in the Air Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum