Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Dianoche Day Daisy Fuentes για γυναίκες

Dianoche Day Daisy Fuentes για γυναίκες

τουμπερόζα

Dianoche Day από Daisy Fuentes είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dianoche Day κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Μανταριν ορανζ, γιασεμί, κόλιανδρος και Βασιλικός; η μεσαία νότα είναι τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

Εσπεριδοειδή Μανταριν ορανζ γιασεμί κόλιανδρος Βασιλικός

τουμπερόζα

δρυς βρύα σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dianoche Day by Daisy Fuentes.

Dianoche Day Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Daisy Fuentes Dianoche Day fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Daisy Fuentes Dianoche Day, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dianoche Day by Daisy Fuentes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dianoche Day by Daisy Fuentes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Esteban Classic Chypre Estée Lauder Aliage Teo Cabanel Oha Molyneux Quartz pour Femme Germaine Monteil Royal Secret II Sonoma Scent Studio Vintage Rose Paco Rabanne La Nuit Roberto Capucci Filly Faberlic Sleza Yurate