Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dianoche Love Daisy Fuentes για γυναίκες

Dianoche Love Daisy Fuentes για γυναίκες

Dianoche Love Daisy Fuentes για γυναίκες Εικόνες Dianoche Love Daisy Fuentes για γυναίκες Εικόνες

Dianoche Love από Daisy Fuentes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dianoche Love κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει πλουμέρια(φρατζιπάνι), παιώνια, Μανταριν ορανζ, νούφαρο, λευκό ροδάκινο, γιασεμί, Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο και λευκός μόσχος.

πλουμέρια(φρατζιπάνι) παιώνια Μανταριν ορανζ νούφαρο λευκό ροδάκινο γιασεμί Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dianoche Love by Daisy Fuentes.

Dianoche Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Daisy Fuentes Dianoche Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Daisy Fuentes Dianoche Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dianoche Love by Daisy Fuentes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dianoche Love by Daisy Fuentes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Estée Lauder Dazzling Gold Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Annick Goutal Le Jasmin Alfred Sung Sung Spa L`Occitane en Provence Eau de Miel Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 O Boticario Floratta in Blue Red Flower Organic Perfume Champa Orlane Autour de la Rose Sinfonia di Note Blanc des Cotons Oriflame Volare Magnolia