Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambush original Dana για γυναίκες

Ambush original Dana για γυναίκες

Ambush original Dana για γυναίκες Βίντεο

Ambush original από Dana είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Ambush original κυκλοφόρησε το έτος 1955. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, ηλιοτρόπιο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, γιασεμί και βρύα δριός;

Λεβάντα ηλιοτρόπιο Περγαμόντο

ορχιδέα γιασεμί βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambush original by Dana.

Ambush original Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dana Ambush original fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dana Ambush original, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambush original by Dana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambush original by Dana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Rocher Voile d'Ambre Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Lorenzo Villoresi Alamut Reminiscence Noir Diesel Only The Brave Alexandra de Markoff Enigma DSH Perfumes Three Kings Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Atelier Cologne Bois Blonds Penhaligon`s Zizonia