Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Canoe for Men Dana για άνδρες

Canoe for Men Dana για άνδρες

Canoe for Men Dana για άνδρες Βίντεο
Canoe for Men Dana για άνδρες Εικόνες Canoe for Men Dana για άνδρες Εικόνες

Canoe for Men από Dana είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Canoe for Men κυκλοφόρησε το έτος 1936. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Carles. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, φασκόμηλο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, πατσουλί, Γεράνι μπουρμπόν, Κέδρος και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Βανίλια, βρύα δριός, ηλιοτρόπιο και Μόσχος.

Λεβάντα φασκόμηλο λεμόνι

Γαρύφαλλο πατσουλί Γεράνι μπουρμπόν Κέδρος γαρίφαλο

σπόρος Τόνκα Βανίλια βρύα δριός ηλιοτρόπιο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Canoe for Men by Dana.

Canoe for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dana Canoe for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dana Canoe for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Canoe for Men by Dana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Canoe for Men by Dana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Maurer & Wirtz Tabac David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Exte J`S Exte Man Trussardi Python Uomo Avon Wild Country Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Cartier Roadster Chi Chi Man The American Line Air Force - Stealth Gosh On Stage Jaclyn Smith California for Men