Σχεδιαστές » D E » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Shades Dana για γυναίκες

Shades Dana για γυναίκες

Shades Dana για γυναίκες Εικόνες

Shades από Dana είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι τσάι, παιώνια, κρίνος, μέντα και Υάκυνθος του νερού; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Κάρδαμο.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Βασιλικός

τσάι παιώνια κρίνος μέντα Υάκυνθος του νερού

νότες ξύλων Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shades by Dana.

Shades Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dana Shades fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dana Shades, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shades by Dana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shades by Dana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Kenzo L'Eau par Kenzo Rochas Aquawoman Krizia Eau de Krizia The Body Shop Aqua Lily Jaguar Jaguar Fresh Woman Germaine Monteil L`Eau De Monteil Tous H2O Clinique Happy in Bloom 2010 Ayala Moriel l'Écume des Jours DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Daisy Fuentes So Luxurious Ebba Los Angeles Miss Ebba