Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Jeans Brut Daniel Hechter για άνδρες

aquatic
υδάτινο
Jeans Brut Daniel Hechter για άνδρες Εικόνες

Jeans Brut από Daniel Hechter είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Jeans Brut κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Το άρωμα περιέχει Υδάτινες νότες και Κέδρος.

Υδάτινες νότες Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jeans Brut by Daniel Hechter.

Jeans Brut Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Daniel Hechter Jeans Brut fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Daniel Hechter Jeans Brut, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jeans Brut by Daniel Hechter. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jeans Brut by Daniel Hechter αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ralph Lauren Safari for Men Paul Smith Paul Smith Extreme Man Oriflame Signature Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Donna Karan DKNY Men 2009 Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Profumum Roma Acqua Viva Kanøn Kanon for Men Tous Tous Man Sport D.S. & Durga Juniper Strange Invisible Perfumes Atlantic