Σχεδιαστές » D E » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Actus Reus Daniel Vaudd για γυναίκες

Actus Reus Daniel Vaudd για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
αλδεϋδικό
Actus Reus Daniel Vaudd για γυναίκες Εικόνες Actus Reus Daniel Vaudd για γυναίκες Εικόνες Actus Reus Daniel Vaudd για γυναίκες Εικόνες

Actus Reus από Daniel Vaudd είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniel Vaudd. Οι νότες κορυφής είναι ύσσωπο, Υλάνγκ Υλάνγκ, Αλδεϋδες, τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα και λευκόμελο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος και σπόρος Τόνκα.

ύσσωπο Υλάνγκ Υλάνγκ Αλδεϋδες τριαντάφυλλο γιασεμί

δέρμα λευκόμελο

βετιβέρ Μόσχος σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Actus Reus by Daniel Vaudd.

Actus Reus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Daniel Vaudd Actus Reus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Daniel Vaudd Actus Reus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Actus Reus by Daniel Vaudd. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Actus Reus by Daniel Vaudd αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Guerlain Parure Serge Lutens Chypre Rouge Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Van Cleef & Arpels Gem Yohji Yamamoto Yohji Seven Skies Chelsea Girls Cacharel Amor Amor Sunrise biehl parfumkunstwerke pc02 Jean Patou Colony Ulric de Varens Varensia Ulric de Varens Creation N° 09 DSH Perfumes Mata Hari