Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Danielle Danielle Steel για γυναίκες

Danielle Danielle Steel για γυναίκες

Danielle Danielle Steel για γυναίκες Εικόνες Danielle Danielle Steel για γυναίκες Εικόνες Danielle Danielle Steel για γυναίκες Εικόνες

Danielle από Danielle Steel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Danielle κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Loc Dong. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι μόσχος κασμιρένιος, Βέτιβερ και Λευκό Κεχριμπάρι.

νότες πρασίνου Μανταριν ορανζ

ορχιδέα γιασεμί τριαντάφυλλο

μόσχος κασμιρένιος Βέτιβερ Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Danielle by Danielle Steel.

Danielle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Danielle Steel Danielle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Danielle Steel Danielle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Danielle by Danielle Steel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Danielle by Danielle Steel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Chamade Estée Lauder SpellBound Celine Dion Enchanting Dana Tabu ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Penhaligon`s Cornubia Coty Vanilla Fields Winter Lolita Lempicka Si Lolita Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Roberta di Camerino Donna R Smell Bent Monaco-Dependant Strange Invisible Perfumes Moon Garden