Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

David Beckham Classic David & Victoria Beckham για άνδρες

David Beckham Classic David & Victoria Beckham για άνδρες

David Beckham Classic David & Victoria Beckham για άνδρες Εικόνες

David Beckham Classic από David & Victoria Beckham είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. David Beckham Classic κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Aurelien Guichard. Οι νότες κορυφής είναι τζιν, λάιμ και γάλβανο; οι μεσαίες νότες είναι Κυπαρίσσι, μοσχοκάρυδο και μέντα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος του Τέξας, Βέτιβερ και Κεχριμπάρι.

τζιν λάιμ γάλβανο

Κυπαρίσσι μοσχοκάρυδο μέντα

Κέδρος  του Τέξας Βέτιβερ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about David Beckham Classic by David & Victoria Beckham.

David Beckham Classic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με David & Victoria Beckham David Beckham Classic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με David & Victoria Beckham David Beckham Classic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει David Beckham Classic by David & Victoria Beckham. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για David Beckham Classic by David & Victoria Beckham αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise For Men Van Cleef & Arpels Tsar Lacoste Hot Play Parah Parah Man Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Loewe Aguazul de Loewe Weil So Weil Lotto Gravity Power for Men Czech & Speake No 88 Borsalino Cologne Intense Cuba Paris Cuba Grey Platinum J Mix 18