Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Intense Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες

Intense Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες

ozoνώδες
aquatic
Intense Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες Εικόνες Intense Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες Εικόνες

Intense Instinct από David & Victoria Beckham είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για άνδρες. Intense Instinct κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, πεπόνι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, φύλλο βιολέτας και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και ξύλο τικ.

τζίντζερ πεπόνι λεμόνι

κόλιανδρος φύλλο βιολέτας Κέδρος

Μόσχος ξύλο τικ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intense Instinct by David & Victoria Beckham.

Intense Instinct Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με David & Victoria Beckham Intense Instinct fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με David & Victoria Beckham Intense Instinct, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intense Instinct by David & Victoria Beckham. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intense Instinct by David & Victoria Beckham αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Elizabeth Arden Green Tea Tropical Biotherm Eau Pure Usher UR for Men Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Folle X Demeter Fragrance Banana Flambee Yachtsman Cabo Tonatto Profumi M'amo Blue Q Miso Pretty Splendid Berries La Bouquetiere Ambre et Mure Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus