Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Intense Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες

Intense Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες

ozoνώδες
aquatic
Intense Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες Εικόνες Intense Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες Εικόνες

Intense Instinct από David & Victoria Beckham είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για άνδρες. Intense Instinct κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, πεπόνι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, φύλλο βιολέτας και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και ξύλο τικ.

τζίντζερ πεπόνι λεμόνι

κόλιανδρος φύλλο βιολέτας Κέδρος

Μόσχος ξύλο τικ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intense Instinct by David & Victoria Beckham.

Intense Instinct Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με David & Victoria Beckham Intense Instinct fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με David & Victoria Beckham Intense Instinct, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intense Instinct by David & Victoria Beckham. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intense Instinct by David & Victoria Beckham αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Benetton Essence of United Colors of Benetton Man B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Demeter Fragrance Fig Leaf Corine de Farme Witch Irma Thymes Fig Leaf and Cassis Avon Electrify Me Smell Bent Mocktail Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Demeter Fragrance Sanrio CnR Create Pisces for Men Solinotes Mure