Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες

Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 2 Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

τουμπερόζα
Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες

Intimately Beckham από David & Victoria Beckham είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Intimately Beckham κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, Λευκά άνθη και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος Καζαμπλάνκας, τουμπερόζα και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βανίλια. Αυτό είναι το νικητήριο άρωμα της κατηγορίας FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Popular Appeal 2008.

τριαντάφυλλο Λευκά  άνθη Περγαμόντο

κρίνος Καζαμπλάνκας τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intimately Beckham by David & Victoria Beckham.

Intimately Beckham Σχόλια Αρωμάτων

Jamelia
Jamelia

Eίναι ένα τέλειο floral άρωμα.
Δελεαστικό που τραβάει τα βλέματα και τις φιλοφρονήσεις.
Δεν χρειάζεται να είναι ένα Dior για να σε προσέξουν.

Jul
2014
Amarylis
Amarylis

Το έχω και μου αρέσει πάρα πάρα πολύ.
Το γιασεμί μυριζει αληθινό.
Το τέλειο άρωμα για μενα.
Το προτείνω σε όλες.
Ενα μεγάλο Μπράβο στην οικογενεια Μπέκαμ.

Jun
2013

Intimately Beckham by David & Victoria Beckham 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 2 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με David & Victoria Beckham Intimately Beckham fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με David & Victoria Beckham Intimately Beckham, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intimately Beckham by David & Victoria Beckham. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intimately Beckham by David & Victoria Beckham αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

The Body Shop Lotus Petal Bath and Body Works Cherry Blossom Bijan DNA Fragonard Baroque Salvador Dali Little Kiss Cherry Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Melange Perfume Roll-On Perfume No. 12 Tallulah Jane Leotie Serge Lutens Bas de Soie Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur Florascent Aqua Floralis Ylang