Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες

Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

τουμπερόζα
Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες Intimately Beckham David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες

Intimately Beckham από David & Victoria Beckham είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Intimately Beckham κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, Λευκά άνθη και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος Καζαμπλάνκας, τουμπερόζα και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βανίλια. Αυτό είναι το νικητήριο άρωμα της κατηγορίας FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Popular Appeal 2008.

τριαντάφυλλο Λευκά  άνθη Περγαμόντο

κρίνος Καζαμπλάνκας τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intimately Beckham by David & Victoria Beckham.

Intimately Beckham Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με David & Victoria Beckham Intimately Beckham fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με David & Victoria Beckham Intimately Beckham, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intimately Beckham by David & Victoria Beckham. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intimately Beckham by David & Victoria Beckham αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Rare Pearls Avon Goddess Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Fine Fragrances & Cosmetics White Satin E. Coudray Jacinthe Et Rose La Perla J`Aime Les Fleurs Adrienne Vittadini Venezia Caron Farnesiana Chloe Eau de Fleurs Neroli Caron Violette Precieuse Vivienne Westwood Naughty Alice Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale