Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Pure Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες

Pure Instinct David & Victoria Beckham για άνδρες

ταμπάκο

Pure Instinct από David & Victoria Beckham είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Pure Instinct κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, γκρειπ φρουτ, πιπέρι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, δεντρολίβανο και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι ταμπάκο, βρύα δριός και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Εσπεριδοειδή γκρειπ φρουτ πιπέρι Κάρδαμο

φασκόμηλο δεντρολίβανο Λεβάντα

ταμπάκο βρύα δριός Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Instinct by David & Victoria Beckham.

Pure Instinct Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με David & Victoria Beckham Pure Instinct fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με David & Victoria Beckham Pure Instinct, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Instinct by David & Victoria Beckham. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Instinct by David & Victoria Beckham αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Homme Paris Hilton Paris Hilton for Men Liz Claiborne Curve Kicks for Men L`Erbolario Tea & Cedar Fragrances of Ireland Inis Or Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Ulrich Lang Anvers Cartier Roadster Sport Burberry Burberry Sport for Men Michael Storer Kadota CB I Hate Perfume Just Breathe Platinum J Mix 18