Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Signature Summer for Her David & Victoria Beckham για γυναίκες

Signature Summer for Her David & Victoria Beckham για γυναίκες

aquatic

Signature Summer for Her από David & Victoria Beckham είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Signature Summer for Her κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Louise Turner. Οι νότες κορυφής είναι νούφαρο, φρέζια και Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος και Βανιλια.

νούφαρο φρέζια Βιολέτα

γιασεμί πλουμέρια(φρατζιπάνι) κρίνος

Βέτιβερ Μόσχος Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Signature Summer for Her by David & Victoria Beckham.

Signature Summer for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με David & Victoria Beckham Signature Summer for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με David & Victoria Beckham Signature Summer for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Signature Summer for Her by David & Victoria Beckham. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Signature Summer for Her by David & Victoria Beckham αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jennifer Lopez Still David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Liz Claiborne Liz Claiborne Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Salvador Dali Little Kiss Cherry Nicole Miller Nicole Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Yosh Sottile 1.61 Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Kenzo Time for Peace Des Filles a la Vanille Musc Venitien