Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Signature for Her David & Victoria Beckham για γυναίκες

Signature for Her David & Victoria Beckham για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Signature for Her David & Victoria Beckham για γυναίκες Βίντεο
Signature for Her David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες Signature for Her David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες Signature for Her David & Victoria Beckham για γυναίκες Εικόνες

Signature for Her από David & Victoria Beckham είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Signature for Her κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sylvie Fischer. Οι νότες κορυφής είναι αστεροειδής γλυκάνισος και Πράσινο Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, ηλιοτρόπιο και Βανίλια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

αστεροειδής γλυκάνισος Πράσινο Μήλο

ορχιδέα ηλιοτρόπιο Βανίλια

πατσουλί Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Signature for Her by David & Victoria Beckham.

Signature for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με David & Victoria Beckham Signature for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με David & Victoria Beckham Signature for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Signature for Her by David & Victoria Beckham. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Signature for Her by David & Victoria Beckham αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Emanuel Ungaro Diva Paloma Picasso Paloma Picasso Rochas Byzance Yves Rocher Comme une Evidence Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Cacharel Noa Dream Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Long Lost Perfume Maroc Faberlic Alatau Jean Patou Caline