Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Cool Water Deep Davidoff για άνδρες

Cool Water Deep Davidoff για άνδρες

Cool Water Deep Davidoff για άνδρες Εικόνες

Cool Water Deep από Davidoff είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι ακτινίδιο, Μανταριν ορανζ, Κάκτος, άρκευθος και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Ρετσίνη ελάτης, φασκόμηλο και Βελόνες Κεδρου; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, ξύλο ινόκι, ξύλο γκουαϊακ, λευκός μόσχος και Ρητίνη ελεμι.

ακτινίδιο Μανταριν ορανζ Κάκτος άρκευθος Μήλο

Ρετσίνη ελάτης φασκόμηλο Βελόνες Κεδρου

λάβδανο ξύλο ινόκι ξύλο γκουαϊακ λευκός μόσχος Ρητίνη ελεμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cool Water Deep by Davidoff.

Cool Water Deep Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Cool Water Deep fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Cool Water Deep, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cool Water Deep by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cool Water Deep by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Etienne Aigner Aigner |man|2 Il Profvmo Touaregh Creed Amalfi Flowers Jaguar Jaguar Fresh Man Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Nez a Nez Figues et Garçons Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage D.S. & Durga Juniper Trussardi L'Uomo Jeanne Arthes CO2 Extreme CnR Create Virgo for Men Platinum J Mix 18