Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cool Water Game Davidoff για γυναίκες

Cool Water Game Davidoff για γυναίκες

aquatic
Cool Water Game Davidoff για γυναίκες Εικόνες

Cool Water Game από Davidoff είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Cool Water Game κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Beatrice Piquet. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, νούφαρο και Εξωτικά Φρούτα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Κέδρος.

Μήλο λεμόνι

φρέζια νούφαρο Εξωτικά Φρούτα

σανδαλόξυλο Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cool Water Game by Davidoff.

Cool Water Game Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Cool Water Game fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Cool Water Game, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cool Water Game by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cool Water Game by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Jennifer Lopez Live Cindy Crawford Summer Day Ella Mikao Yujin Pure Ted Lapidus Fantasme Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Maria Sharapova Maria Sharapova Banana Republic Republic of Women Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Tsi-La Organic Saqui Roberto Vizzari Vizzari Femme Dorin Roses des Vents Ouest