Σχεδιαστές » D E » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Cool Water Game for Him Davidoff για άνδρες

ozoνώδες
aquatic
Cool Water Game for Him Davidoff για άνδρες Εικόνες

Cool Water Game for Him από Davidoff είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Cool Water Game for Him κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Wargnye. Οι νότες κορυφής είναι Βασιλικός, γκρειπ φρουτ, Βερβένα λέμόν και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι Φραγκοστάφυλλο, Λεβάντα και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και νότες ξύλων.

Βασιλικός γκρειπ φρουτ Βερβένα λέμόν καρπούζι

Φραγκοστάφυλλο Λεβάντα φύλλο βιολέτας

πατσουλί νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cool Water Game for Him by Davidoff.

Cool Water Game for Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Cool Water Game for Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Cool Water Game for Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cool Water Game for Him by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cool Water Game for Him by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Nautica Oceans Quiksilver Quiksilver for Men Calvin Klein CK One Summer 2009 Pacsun Kirra Norma Kamali Beach Bella Bellissima Perfect Man Alternative Bronnley Body Care Thymes Azur Liz Claiborne Curve Wave Demeter Fragrance Salt Air Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo